Subscribe today for more nutrition

tips & fitness updates!

Group Class Pricing

Group Training Price Sheet

Class Packages Prices Per Unit Breakout Savings (over individual purchase)!!
12 Classes $180 $15 $120
8 Classes $136 $17 $64
4 Classes $80 $20 $20
Individual Rate $25